O nas

Specjalizujemy się w marketingu internetowym i social mediach.

Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w kreowaniu wizerunku w mediach społecznościowych. Świadomi, jak wielkie znaczenie w dzisiejszym świecie mają social media, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i gwarantujemy wprowadzenie dogłębnie przemyślanej strategii.

Wiemy, jak działają serwisy społecznościowe takie jak Facebook, Instagram, Google+ czy Twitter, i wiemy, jak wykorzystać je do skutecznego promowania Twojej marki. Profesjonalizm i kreatywność rozwiązań – to nasze hasła. Zapewniamy kompleksową usługę, obejmującą m.in. analizę potrzeb danej firmy.
Dzięki niej wyciągniemy celne wnioski, które pozwolą opracować taktykę najlepszą dla Ciebie i Twojej branży. Działamy błyskawicznie i skutecznie, bo właśnie szybkość i elastyczność są kluczem do sukcesu w mediach społecznościowych.

Nasze zabiegi z pewnością przyciągną do Ciebie rzeszę klientów, zwrócą uwagę na Twoją działalność i rozreklamują Cię w Internecie. Długa praktyka w social media sprawiła, że jak nikt inny potrafimy nawiązać kontakt z potencjalnymi klientami, zachęcić ich ciekawymi treściami i utrzymać zainteresowanie Twoim profilem dzięki umiejętnie dobranymi zdjęciami i postami. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto kompleksowo zadba o Twój medialny wizerunek, chcesz podnieść swoją rozpoznawalność i cieszyć się zaufaniem Internautów, znalazłeś się we właściwym miejscu.

macbook-onepage-2

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności.

Facebook 99%
Instagram 97%
Twitter, Google+ 95%
9  lat
Doświadczenia
200
Klientów
7320
publikacji

Dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać Top Social?

Doświadczenie

Kreatywność

Efektywność

Technologia

Jakość

Prowadzenie Fanpage na jasnych zasadach.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się zapewnić najlepsze warunki współpracy, a przede wszystkim wysoką jakość obsługi.
Slide Image
Slide Image
Slide Image
Bez nazwy-7

Jak działamy?

01
Analizujemy
Na etapie analizy zbieramy niezbędne informacje o naszym kliencie, podejmowanych przez niego działaniach i ich skuteczności. Analizujemy również działania konkurencji i poznajemy oczekiwania Twoich klientów. Uzyskane dane posłużą nam do stworzenia najlepszej strategii działania.
02
Ustalamy strategię
Na tym etapie omawiamy i projektujemy wygląd wizytówki, sposób i formę komunikowania się z użytkownikami, jak również tworzymy indywidualny styl Twojej firmy w social media, który pozwoli ją wyróżnić od reszty konkurencji.
03
Publikujemy
Przystępujemy do fizycznego tworzenia profili i kont w serwisach społecznościowych, stopniowo uzupełniając je treścią i rozpowszechniając informacje o nich wśród użytkowników. Działamy systematycznie i odpowiedzialnie, tak aby zaciekawić użytkowników i zachęcić ich do zapraszania swoich znajomych do polubienia fanpage.
04
Raportujemy
Nasi klienci są regularnie informowani o wykonanej przez nas pracy i jej efektach. Co miesięczne raporty pozwalają ocenić jakość naszej pracy, jak również wprowadzać niezbędne korekty, mające przynieść jeszcze lepsze rezultaty działania. Raporty dostarczamy elektronicznie w formie tekstowej, zobrazowanej kolorowymi grafikami i wykresami.